De originele balanspot heeft wat pijpwerk aan de binnenkant om de uitlaat gassen te verdelen. Eigenl;ijk worden deze via de balanspot omgeleid naar de andere kant. Ik weet niet zeker wat de technische voordelen hiervan zijn maar zal wel met betere tegendruk te maken hebben ofzo.
De imitatie balanspotten hebben dit binnenwerk niet en zijn eigenlijk gewoon een hulpstuk om de dempers aan vast te schroeven maar deze potten zijn dus gewoon een stuk verlengpijp.
Ik moet eerlijk zeggen dat ik zelf vrij weinig verschil heb gemerkt in het rijden met beide balanspotten. Ik denk dat de originele door het binnenwerk voor wat betere demping zorgen maar in prestaties van de motor heb ik weinig verschil gemerkt.
Wouter
Als het niet gerepareerd is kan je het niet stuk maken.