Naar de website Forum
 | Forums | Registreren | Reactie | Zoeken | Statistieken |
Vraag en aanbod www.hondacx500.nl Forum / Vraag en aanbod /   
 

vraag carburateur CX 500

 
Schrijver piet rijnberg
Gast 
#1 | Geplaatst: 19 juli 2011 21:34 
Beste liefhebbers,
Ben bezig een CX 500, prachtige politie motor uit 1983, aan de praat te krijgen. De motor is van een collega wiens man vorig jaar is overleden en heeft meer dan 10 jaar stil gestaan. De motor heeft nog geen 30000 km gelopen. Een van de carburateurs blijft hangen en het reservoirtje van de koelvloeistof is lek. (een van de zwarte stootrubbertjes van de vlotternaald bleek opgelost|) Ik wil haar niet op kosten jagen en ben op zoek naar advies of iemand die kan helpen de carburateurs weer gangbaar te maken (hoeft niet voor niets). Ze zijn gedemonteerd. De motor staat in Alphen aan den Rijn

Schrijver dikkezeug
Forum Lid 
#2 | Geplaatst: 19 juli 2011 21:39 
Behalve goed schoon maken bestel een carburateur revisie setje. Daar zit volgens mij alles bij om de carburateurs weer netjes te maken. Dit is niet zo duur en kan veel verschil maken.

Zit er nog benzine in de tank? Indien het geval tap de oude benznie dan af en maak het filter van het kraantje ook goed schoon zodat er geen rotzooi door loopt anders blijf je aan de gang met carbs schoonmaken.

Alphen A/D rijn niet zo heel erg ver voor mij maar ik ben bang dat ik de komende weken weinig tijd heb om even mee te helpen. Mischien is er nog iemand dichterbji die even wilt helpen?

Success,

Wouter
Als het niet gerepareerd is kan je het niet stuk maken.

Schrijver Dre67
Gast 
#3 | Geplaatst: 20 juli 2011 07:37 
Hey Piet,

Ik heb nog wel een reservoirtje liggen.
Ook kan ik je wel helpen met die carbs.
Stuur me even een pb'tje om een afspraak te maken.

Gr. Dré

Schrijver piet rijnberg
Gast 
#4 | Geplaatst: 20 juli 2011 21:32 
Bedankt jongens,
Beste Dre, mijn mailadres is:
rijnberg@telfort.nl

Vraag en aanbod www.hondacx500.nl Forum / Vraag en aanbod /
 vraag carburateur CX 500

Reactie Klik hier om naar het gequote bericht te gaan

 

 ?
Alleen geregistreerde bezoekers kunnen hier een bericht plaatsen. Je kunt inloggen of je hier registreren.

 

Nu online: Gasten - 7
Members - 0
Meeste gebruikers ooit online: 374 [7 mei 2020 19:37]
Gasten - 374 / Members - 0
 
www.hondacx500.nl Forum Dit forum is gebaseerd op Open Source Forum Script miniBB ®
↑ Naar boven