Betreft: Aanbieding onderhoudsbeurt.
Beste Club leden,
Ik bied u aan om tegen zeer aantrekkelijke prijs een gedegen onderhoudsbeurt te doen. Meestal op de woensdag en of donderdag avond.
Je komt met de motor naar me toe, en na 1.5/ 2 uur en een kopje koffie ben je klaar en kun je weer verder rijden. Ik vervang lucht filter, olie, olie filter, cardan olie, bougies en kijk hoe de remmen er bij staan. Stel kleppen en distributie ketting af. Verhelp soms kleine problemen. Stel de achter rem af, en of vul rem olie bij. Vet de cardan nippel nog even lekker in. Tijdens het onderhoud blijft u dus aanwezig. Eventueel leg ik u uit hoe u zelf het onderhoud kan doen.
Het gaat dus echt om de onderhoudsbeurt die je elke 7500 kilometer of jaarlijks dient te doen.
Meer werk uiteraard in overleg. Tijdens de onderhoudsbeurt kun u allerlei vragen aan mij stellen, ik probeer die aan de hand van uw motorfiets ook zo goed mogelijk uit te leggen.
Wil je weten wat de kosten zijn, en geloof me die zijn echt heel redelijk tot laag te noemen, mail me dan voor een prijsopgave. In deze mail zet ik de kosten uiteen. Ik kan je vertellen dat de prijs erg scherp is. Eventuele andere reparaties altijd in goed overleg. Vooraf zijn de kosten besproken, via mail.
Mail naar: Marcobecker@zonnet.nl.
Je mag natuurlijk altijd hier onder aan dit bericht reageren en of je vraag stellen, maar ik maak via de site geen afspraken en heb het ook niet het financiële plaatje bedragen. Dat zijn immers de regels van de club/site en die respecteer ik ook. Vragen over de CX en of GL worden wel beantwoord.
Met vriendelijke groet Marco Becker
Marcobecker@zonnet.nl
Vliegers veld 37
8256 GN
Biddinghuizen
Tel 0321 312336
en of 06 5773186
http://www.hondacx500.nl/html/marcobecker.htmlVoor meer info kijk dan ook op:
https://www.youtube.com/channel/UCOaAJBL8Sm5yuvoD4TFDaOQ
http://www.marktplaats.nl/verkopers/8764700.html