Hoi allen,
Mijn naam is Thijs, afkomstig uit Breda, Noord-Brabant. Recent heb ik mijn rijbewijs (A2) gehaald en ben ik erg geïnteresseerd geraakt in de Honda cx500. Heb er vrij snel een gekocht na een heerlijke proefrit. Toen op de rollenbank aangetoond dat ik de motor onder mijn rijbewijs mag rijden en akkoord gekregen van de verzekering. En nu zijn we hier.
Niet hoe ik mijn eerste post wilde doen, maar ik heb meteen ergens hulp bij nodig.
Ik dacht net lekker een rondje te gaan rijden, maar hij wil niet starten. Hij draaide voor een halve seconde, gaf toen een piep en wil niet meer starten. Startmotor gaat wel rond. Gaf tijdens proberen een knal uit de uitlaat.. Accu is goed, stond ook aan druppellader.
Wie kan mij met deze kwestie helpen? Ik vond wel een losse kabel (massa?) Waarvan ik niet waar hij hoort of losgeraakt kan zijn. Ik heb ook een video van startpoging gemaakt, maar krijg geen foto of video geplaatst hier.
Tch